PETSLAND


bo nie samą karmą żyje gryzoń...

Dalej!

Recenzje


Zobacz, kto o nas napisał!ChillBill

„Wykonane w pełni z naturalnego drewna, prawidłowo oczyszczone, odpowiednio twarde i przesuszone, a do tego zamknięte w wygodnym i estetycznym opakowaniu. Kuszą już od pierwszej chwili niemal każdego żądnego gryzienia gryzonia. Takie są właśnie EKOzgryzaki polskiej marki Petsland.”

czytaj dalej!
Forum Świat Szynszyli

„Postanowiliśmy przetestować nowy produkt, który się pojawił na rynku - Ekozgryzak ;) Najlepszą rekomendacją jest mina szylek : ale że jak to tylko jeden? Gryzaczki są bardzo ciekawym produktem. Polecamy go z czystym sumieniem.”

czytaj dalej!
Amber Chinchillas

„Moja grupa testujących była dosyć spora, bo w jej skład wchodziło aż 18 różnorodnych szynszylowych charakterów. Takie gryzaki mają kilka zadań, ale najważniejszym z nich jest dbanie o ścieranie ciągle rosnących ząbków naszych pupili.”

czytaj dalej!
U szynszyla

„Wykonane z drewna, nie są jedzone przez szynszyle, ale jak nazwa wskazuje – zgryzane. Wszystko to, co z nich zostaje można śmiało zsypać na dół woliery czy klatki i użyć jako ściółki, która dobrze chłonie. Wiórki są na tyle miękkie, że szynszylom nie grozi skaleczenie.”

czytaj dalej!
Przychodnia weterynaryjna ELKAVET

„💚 Zaspokaja naturalną potrzebę gryzienia, 💚100% naturalny, polski produkt, 💚 Skuteczny w profilaktyce przerostu zębów 💚 Ściera szybko rosnące zęby, 💚 Zapewnia długą zabawę, 💚 Po zgryzieniu tworzy wiórki pochłaniające wilgoć, które są również świetnym naturalnym podłożem, 💚 Polecany dla szynszyli, świnek morskich, myszek, szczurków, chomików i innych gryzoni.”

czytaj dalej!
Rosen Chinchillas

„...chciałam, aby moi testerzy wydali prawdziwa opinie na ich temat, co jest najważniejsze 😁 Jak widzicie na kolażu (zdjęcia na samym dole) są to efekty moich rzeźbiarzy. Raz pieknie rzeźbią w EkoZgryzakach, a za drugim razem jak im rzeźba nie wyjdzie to niszczą wszystko 😂”

czytaj dalej!
Pozostańmy w kontakcie!


Nasunęło Ci się jakieś pytanie? Chcesz podjąć współpracę?
Skontaktuj się z nami!


Materiały do pobraniaProjekt i wykonanie: sim-studio.eu